
Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table|84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 80in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851952 |
| Product SKU: | 380476 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Blonde Live Edge |
| Blonde Live Edge Sold Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Rectangular Blonde Live Edge Sold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,788.65
-65%$1,788.65
$626.03More Images








Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top With Black Metal Base Dining Table By Homeroots
84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table|84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 80in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851952 |
| Product SKU: | 380476 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Blonde Live Edge |
| Blonde Live Edge Sold Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Rectangular Blonde Live Edge Sold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table|84x40 Rectangular Blonde Live Edge Sold Wood Top with Black Metal Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 40in W x 80in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822851952 |
| Product SKU: | 380476 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Black Metal Base Dining Table |
| 84X40 Rectangular Blonde Live Edge |
| Blonde Live Edge Sold Wood |
| Metal Base Dining Table |
| Rectangular Blonde Live Edge Sold |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























