
Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric By Homeroots
Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric By Homeroots
Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric
Specifications
| Product Category: | Chairs & Recliners |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown Woven Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286522 |
| Product UPC: | 689211810501 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Recliner Light Brown Woven Fabric |
| Recliner Light Brown Woven |
| Woven Fabric Wood |
| Wood Solid Light Brown Woven |
| Brown Woven Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $706.34
-65%$706.34
$247.22More Images




Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric By Homeroots
Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric
Specifications
| Product Category: | Chairs & Recliners |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown Woven Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286522 |
| Product UPC: | 689211810501 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Recliner Light Brown Woven Fabric |
| Recliner Light Brown Woven |
| Woven Fabric Wood |
| Wood Solid Light Brown Woven |
| Brown Woven Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Recliner , Light Brown Woven Fabric - Woven Fabric, Wood (Solid Light Brown Woven Fabric
Specifications
| Product Category: | Chairs & Recliners |
| Product Dimensions: | 35in W x 35in D x 40in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Brown Woven Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286522 |
| Product UPC: | 689211810501 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Recliner Light Brown Woven Fabric |
| Recliner Light Brown Woven |
| Woven Fabric Wood |
| Wood Solid Light Brown Woven |
| Brown Woven Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























