
Reclaimed Wood Natural Jack Decor By Kalalou
Use this giant jack as a paperweight or decor for an office or game room. This 12"x12" stained wood play piece made in India brings back memories of classic games.
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 12" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product SKU: | NSE1134 |
| Product UPC: | 841628196054 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Decorative use only. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Reclaimed Wood Natural Jack Decor By Kalalou
Use this giant jack as a paperweight or decor for an office or game room. This 12"x12" stained wood play piece made in India brings back memories of classic games.
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 12" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product SKU: | NSE1134 |
| Product UPC: | 841628196054 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Decorative use only. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Use this giant jack as a paperweight or decor for an office or game room. This 12"x12" stained wood play piece made in India brings back memories of classic games.
Specifications
| Product Dimension: | 12" L x 12" W x 12" H |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Recycled Wood |
| Product Finish: | Stained |
| Product SKU: | NSE1134 |
| Product UPC: | 841628196054 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Decorative use only. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























