
Plank Style End Table With Turned Legs And Open Shelf, White And Gray By Benzara
Add a farmhouse touch to your living space with the inclusion of this dual tone End Table. Constructed from a combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a plank style tabletop and an open bottom shelf, connected by 4 turned legs.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 26 W x 24.13 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Gray and White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213361 |
| Product UPC: | 192551416437 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features plank style construction |
| Open bottom shelf for storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Plank Style End Table With Turned Legs And Open Shelf, White And Gray By Benzara
Add a farmhouse touch to your living space with the inclusion of this dual tone End Table. Constructed from a combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a plank style tabletop and an open bottom shelf, connected by 4 turned legs.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 26 W x 24.13 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Gray and White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213361 |
| Product UPC: | 192551416437 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features plank style construction |
| Open bottom shelf for storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add a farmhouse touch to your living space with the inclusion of this dual tone End Table. Constructed from a combination of veneer, solid wood and engineered wood, it features a plank style tabletop and an open bottom shelf, connected by 4 turned legs.
Specifications
| Product Dimensions: | 24 H x 26 W x 24.13 L |
| Product Material: | Veneer, Solid Wood, Engineered Wood |
| Product Color: | Gray and White |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | BM213361 |
| Product UPC: | 192551416437 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contains 1 End Table only |
| Features plank style construction |
| Open bottom shelf for storage |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























