
Pineapple Storage Aluminium Decor By Homeroots
This decor is bright and vibrant. It is sure to make a statement for your beach home or summertime decor. This functional and stylish piece will add a contemporary flare to any space. It is lightweight, making it perfect for any type of shelving or tabletop. You can also lift up the top and use it as a storage compartment. A gorgeous and functional decor piece that will stand out in your home or office!
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" H x 5.5" W x 14" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Glossy |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376339 |
| Product UPC: | 4512822909776 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $117.28
-65%$117.28
$41.05More Images





Pineapple Storage Aluminium Decor By Homeroots
This decor is bright and vibrant. It is sure to make a statement for your beach home or summertime decor. This functional and stylish piece will add a contemporary flare to any space. It is lightweight, making it perfect for any type of shelving or tabletop. You can also lift up the top and use it as a storage compartment. A gorgeous and functional decor piece that will stand out in your home or office!
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" H x 5.5" W x 14" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Glossy |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376339 |
| Product UPC: | 4512822909776 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This decor is bright and vibrant. It is sure to make a statement for your beach home or summertime decor. This functional and stylish piece will add a contemporary flare to any space. It is lightweight, making it perfect for any type of shelving or tabletop. You can also lift up the top and use it as a storage compartment. A gorgeous and functional decor piece that will stand out in your home or office!
Specifications
| Product Dimensions: | 5.5" H x 5.5" W x 14" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Glossy |
| Product Material: | Crystal |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 376339 |
| Product UPC: | 4512822909776 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























