Petrified Wood Log Stool 13" x 12" x19"H -PFST1198/19
HomeStore
Minerals Present: Quartz, Iron Oxide, Carbon, Manganese
Great for Use as Stool, Side Table, Grouped as a Coffee Table, Pedestal
Specifications
Product Dimensions: Length : 13" X Width : 12" X Height : 19"
Product Color: Black
Product Material: Petrified Wood
Product Weight: 87 LBS
Product SKU: PFST1198/19
Brand: Artisan Living
Returns & Exchanges
See full return policy
-65%
More Images
Petrified Wood Log Stool 13" x 12" x19"H -PFST1198/19 - Image 2
Petrified Wood Log Stool 13" x 12" x19"H -PFST1198/19 - Image 3
Petrified Wood Log Stool 13" x 12" x19"H -PFST1198/19 - Image 4
Petrified Wood Log Stool 13" x 12" x19"H -PFST1198/19 - Image 5
Specifications
Product Color: Black
Product Weight: 87 LBS
Product SKU: PFST1198/19
Brand: Artisan Living
Returns & Exchanges
See full return policy
Product Information
Shipping & Returns
Description