
Pattern Fabric Upholstery 3Pc Pk Ottomans wStorage By Homeroots
Round Ottoman w/Storage (Backless)
Storage: Reversible Top Lift Lid-Seat (Removable)
Padded Seat & Base
Material: Linen Fabric (Pattern)
No Legs
Specifications
| Product Category: | Ottomans |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 18in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Fabric (Pattern) |
| Finish: | Pattern Fabric |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347538 |
| Product UPC: | 4512839713977 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Upholstery 3Pc Pk Ottomans |
| 22 18 Pattern Fabric Upholstery |
| Upholstery 3Pc Pk Ottomans Wstorage |
| 18 Pattern Fabric Upholstery |
| 18 Pattern Fabric Upholstery 3Pc |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Pattern Fabric Upholstery 3Pc Pk Ottomans wStorage By Homeroots
Round Ottoman w/Storage (Backless)
Storage: Reversible Top Lift Lid-Seat (Removable)
Padded Seat & Base
Material: Linen Fabric (Pattern)
No Legs
Specifications
| Product Category: | Ottomans |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 18in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Fabric (Pattern) |
| Finish: | Pattern Fabric |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347538 |
| Product UPC: | 4512839713977 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Upholstery 3Pc Pk Ottomans |
| 22 18 Pattern Fabric Upholstery |
| Upholstery 3Pc Pk Ottomans Wstorage |
| 18 Pattern Fabric Upholstery |
| 18 Pattern Fabric Upholstery 3Pc |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Round Ottoman w/Storage (Backless)
Storage: Reversible Top Lift Lid-Seat (Removable)
Padded Seat & Base
Material: Linen Fabric (Pattern)
No Legs
Specifications
| Product Category: | Ottomans |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 18in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Fabric (Pattern) |
| Finish: | Pattern Fabric |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 347538 |
| Product UPC: | 4512839713977 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Fabric Upholstery 3Pc Pk Ottomans |
| 22 18 Pattern Fabric Upholstery |
| Upholstery 3Pc Pk Ottomans Wstorage |
| 18 Pattern Fabric Upholstery |
| 18 Pattern Fabric Upholstery 3Pc |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























