
Painted Wooden Snowman Sculpture By Kalalou
Painted Wooden Snowman Sculpture By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1386 |
| Product UPC: | 841628199680 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $57.95
-65%$57.95
$20.28More Images


Painted Wooden Snowman Sculpture By Kalalou
Painted Wooden Snowman Sculpture By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1386 |
| Product UPC: | 841628199680 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Painted Wooden Snowman Sculpture By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 4.5" L x 2" W x 15" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Multi |
| Product Finish: | Painted |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NTM1386 |
| Product UPC: | 841628199680 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























