
Painted Twig Ghost - White By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 19" x 17" x 40"t |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Twig/Iron/Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Handpainted |
| Product SKU: | A6629 |
| Product UPC: | 841628107289 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Open bottom. Metal eyes. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $97.95
-65%$97.95
$34.28More Images



Painted Twig Ghost - White By Kalalou
Specifications
| Product Dimensions: | 19" x 17" x 40"t |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Twig/Iron/Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Handpainted |
| Product SKU: | A6629 |
| Product UPC: | 841628107289 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Open bottom. Metal eyes. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications
| Product Dimensions: | 19" x 17" x 40"t |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Twig/Iron/Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Construction: | Handpainted |
| Product SKU: | A6629 |
| Product UPC: | 841628107289 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Open bottom. Metal eyes. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























