
Painted Metal Butterfly Wall Art By Kalalou
PAINTED METAL BUTTERFLY WALL ART By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 14"t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6621 |
| Product UPC: | 8416281101703 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Painted Metal Butterfly Wall Art By Kalalou
PAINTED METAL BUTTERFLY WALL ART By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 14"t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6621 |
| Product UPC: | 8416281101703 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PAINTED METAL BUTTERFLY WALL ART By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 24" x 14"t |
| Product Material: | Recycled Metal |
| Product Finish: | Painted |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | A6621 |
| Product UPC: | 8416281101703 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted By Skilled Artisans In Haiti. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























