
Oyster Shell Round Candle Holder Set Of 4 By Kalalou
The perfect addition to any coastal table, this oyster shell candle holder is perfect for a votive or small pillar candles. It also works beautifully as a planter for your small succulents or air plants.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5"d x 4"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1003K |
| Product UPC: | 841628147827 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $103.95
-65%$103.95
$36.38More Images

Oyster Shell Round Candle Holder Set Of 4 By Kalalou
The perfect addition to any coastal table, this oyster shell candle holder is perfect for a votive or small pillar candles. It also works beautifully as a planter for your small succulents or air plants.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5"d x 4"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1003K |
| Product UPC: | 841628147827 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The perfect addition to any coastal table, this oyster shell candle holder is perfect for a votive or small pillar candles. It also works beautifully as a planter for your small succulents or air plants.
Specifications
| Product Dimension: | 4.5"d x 4"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1003K |
| Product UPC: | 841628147827 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























