
Oyster Shell Flower Votive Holder Set Of 4 By Kalalou
This adorable votive holder is perfect for adding a nautical feeling to any room as well as holding all your baubles and trinkets.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 3"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1000K |
| Product UPC: | 841628147810 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $103.95
-65%$103.95
$36.38More Images

Oyster Shell Flower Votive Holder Set Of 4 By Kalalou
This adorable votive holder is perfect for adding a nautical feeling to any room as well as holding all your baubles and trinkets.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 3"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1000K |
| Product UPC: | 841628147810 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This adorable votive holder is perfect for adding a nautical feeling to any room as well as holding all your baubles and trinkets.
Specifications
| Product Dimension: | 6"d x 3"t |
| Product Material: | Oyster Shells/Glass |
| Product Finish: | Natural |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | PGT1000K |
| Product UPC: | 841628147810 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Handcrafted In The Philippines. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























