
Orange Flying Merkel Motorcycle Bar Cart By Homeroots
Evoke the early 1900's with this unique Orange Flying Merkel Motorcycle Bar Cart. The rustic natural grain mango wood tabletop provides plenty of space for display and serving. There is a special side box for extra towels and supplies. Entertain, serve, and display in funky style with this vintage orange super cool cart. 34" H x 72" W x 16.5"D
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 72in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Orange |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822871356 |
| Product SKU: | 389261 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Flying Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Orange Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Orange Flying Merkel Motorcycle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,196.21
-65%$1,196.21
$418.67More Images




Orange Flying Merkel Motorcycle Bar Cart By Homeroots
Evoke the early 1900's with this unique Orange Flying Merkel Motorcycle Bar Cart. The rustic natural grain mango wood tabletop provides plenty of space for display and serving. There is a special side box for extra towels and supplies. Entertain, serve, and display in funky style with this vintage orange super cool cart. 34" H x 72" W x 16.5"D
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 72in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Orange |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822871356 |
| Product SKU: | 389261 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Flying Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Orange Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Orange Flying Merkel Motorcycle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Evoke the early 1900's with this unique Orange Flying Merkel Motorcycle Bar Cart. The rustic natural grain mango wood tabletop provides plenty of space for display and serving. There is a special side box for extra towels and supplies. Entertain, serve, and display in funky style with this vintage orange super cool cart. 34" H x 72" W x 16.5"D
Specifications
| Product Category: | Bar Carts |
| Product Dimensions: | 16.5in W x 72in D x 34in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Orange |
| Shape: | Rectangular |
| Cabinets Included: | No |
| Drawers Included: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822871356 |
| Product SKU: | 389261 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Flying Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Orange Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Merkel Motorcycle Bar Cart |
| Flying Merkel Motorcycle Bar |
| Orange Flying Merkel Motorcycle |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























