
Occasional Flower Side Table By Anderson Teak
The Occasional Flower Side table is the perfect antique reproduction mahogany pedestal to showcase your flowers or other collectibles. Features floral themed designs elegantly carved around the table.
Specifications
| Product Dimensions: | 25 H x 15.5 W x 15.5 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 18lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | ST-021 |
| Product UPC: | 82045298154 |
| Ship Type: | Small Parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Solid mahogany wood |
| Indoor use only |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $835.00
-65%$835.00
$292.25Occasional Flower Side Table By Anderson Teak
The Occasional Flower Side table is the perfect antique reproduction mahogany pedestal to showcase your flowers or other collectibles. Features floral themed designs elegantly carved around the table.
Specifications
| Product Dimensions: | 25 H x 15.5 W x 15.5 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 18lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | ST-021 |
| Product UPC: | 82045298154 |
| Ship Type: | Small Parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Solid mahogany wood |
| Indoor use only |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Occasional Flower Side table is the perfect antique reproduction mahogany pedestal to showcase your flowers or other collectibles. Features floral themed designs elegantly carved around the table.
Specifications
| Product Dimensions: | 25 H x 15.5 W x 15.5 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Weight: | 18lbs |
| Product Color: | Natural |
| Product Assembly: | Yes |
| Product SKU: | ST-021 |
| Product UPC: | 82045298154 |
| Ship Type: | Small Parcel |
| Brand: | Anderson Teak |
Features and Benefits
| Solid mahogany wood |
| Indoor use only |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























