
Oak Finish Queen Bed With Storage Headboard And Footboard By Homeroots
This bedroom features spacious storage headboard and footboard. The pieces are nicely matched with oak finish coating and antique brass metal hardware, offering a warm and stylish relaxing environment.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 55 H x 85 W x 64 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Oak |
| Finish: | Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376956 |
| Product UPC: | 4512822886275 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Oak Finish Queen Bed Storage |
| Queen Bed Storage Headboard Footboard |
| Finish Queen Bed Storage Headboard |
| Oak Finish Queen Bed |
| Queen Bed Storage Headboard |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,122.34
-65%$1,122.34
$392.82More Images




Oak Finish Queen Bed With Storage Headboard And Footboard By Homeroots
This bedroom features spacious storage headboard and footboard. The pieces are nicely matched with oak finish coating and antique brass metal hardware, offering a warm and stylish relaxing environment.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 55 H x 85 W x 64 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Oak |
| Finish: | Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376956 |
| Product UPC: | 4512822886275 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Oak Finish Queen Bed Storage |
| Queen Bed Storage Headboard Footboard |
| Finish Queen Bed Storage Headboard |
| Oak Finish Queen Bed |
| Queen Bed Storage Headboard |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This bedroom features spacious storage headboard and footboard. The pieces are nicely matched with oak finish coating and antique brass metal hardware, offering a warm and stylish relaxing environment.
Specifications
| Product Category: | Standard Beds |
| Product Dimensions: | 55 H x 85 W x 64 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Oak |
| Finish: | Oak |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 376956 |
| Product UPC: | 4512822886275 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Oak Finish Queen Bed Storage |
| Queen Bed Storage Headboard Footboard |
| Finish Queen Bed Storage Headboard |
| Oak Finish Queen Bed |
| Queen Bed Storage Headboard |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























