
Nightstand Light Gray Fabric By Homeroots
Beautifully Crafted And Elegantly Finished, Our Collection Has A Soft, Plush Appearance. Light Gray Fabric With Black Welt Trim Shows Your Unique Taste And Makes Your Bedroom Looks More Than Better. This Will Be The One That You Can'T Miss.**
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 22 H x 20 W x 16 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Gray Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285880 |
| Product UPC: | 689211805743 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Nightstand Light Gray Fabric |
| Nightstand Light Gray |
| Light Gray Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $195.23
-65%$195.23
$68.33More Images


Nightstand Light Gray Fabric By Homeroots
Beautifully Crafted And Elegantly Finished, Our Collection Has A Soft, Plush Appearance. Light Gray Fabric With Black Welt Trim Shows Your Unique Taste And Makes Your Bedroom Looks More Than Better. This Will Be The One That You Can'T Miss.**
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 22 H x 20 W x 16 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Gray Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285880 |
| Product UPC: | 689211805743 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Nightstand Light Gray Fabric |
| Nightstand Light Gray |
| Light Gray Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Beautifully Crafted And Elegantly Finished, Our Collection Has A Soft, Plush Appearance. Light Gray Fabric With Black Welt Trim Shows Your Unique Taste And Makes Your Bedroom Looks More Than Better. This Will Be The One That You Can'T Miss.**
Specifications
| Product Category: | Nightstands & Bedside Tables |
| Product Dimensions: | 22 H x 20 W x 16 D |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Light Gray Fabric |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285880 |
| Product UPC: | 689211805743 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Nightstand Light Gray Fabric |
| Nightstand Light Gray |
| Light Gray Fabric |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























