
Natural Wood Framed Full Length Mirror By Kalalou
This wood-framed standing mirror is full-length fun. The squiggle frame makes it a natural choice for kids’ or guest rooms, and it’s sophisticated enough to prop in your fancy spaces. The neutral wood frame means it fits any decor style.
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1" W x 63" H |
| Product Material: | Wood/Mdf |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMAY1047 |
| Product UPC: | 841628197174 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $657.95
-65%$657.95
$230.28More Images


Natural Wood Framed Full Length Mirror By Kalalou
This wood-framed standing mirror is full-length fun. The squiggle frame makes it a natural choice for kids’ or guest rooms, and it’s sophisticated enough to prop in your fancy spaces. The neutral wood frame means it fits any decor style.
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1" W x 63" H |
| Product Material: | Wood/Mdf |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMAY1047 |
| Product UPC: | 841628197174 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This wood-framed standing mirror is full-length fun. The squiggle frame makes it a natural choice for kids’ or guest rooms, and it’s sophisticated enough to prop in your fancy spaces. The neutral wood frame means it fits any decor style.
Specifications
| Product Dimension: | 24" L x 1" W x 63" H |
| Product Material: | Wood/Mdf |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Satin |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | CMAY1047 |
| Product UPC: | 841628197174 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























