
Natural Tapered Live Edge Top With Iron Base Dining Table By Homeroots
Natural Tapered Live-Edge Top with Iron Base Dining Table|Natural Tapered Live Edge Top with Iron Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852072 |
| Product SKU: | 380464 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Edge Iron Base Dining Table |
| Natural Tapered Live Edge Iron |
| Live Edge Iron Base Dining |
| Edge Iron Base Dining |
| Tapered Live Edge Iron Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,787.14
-65%$1,787.14
$625.50More Images



Natural Tapered Live Edge Top With Iron Base Dining Table By Homeroots
Natural Tapered Live-Edge Top with Iron Base Dining Table|Natural Tapered Live Edge Top with Iron Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852072 |
| Product SKU: | 380464 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Edge Iron Base Dining Table |
| Natural Tapered Live Edge Iron |
| Live Edge Iron Base Dining |
| Edge Iron Base Dining |
| Tapered Live Edge Iron Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Natural Tapered Live-Edge Top with Iron Base Dining Table|Natural Tapered Live Edge Top with Iron Base Dining Table
Specifications
| Product Category: | Dining Tables |
| Product Dimensions: | 38in W x 84in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural |
| Assembly Required: | Yes |
| Product UPC: | 4512822852072 |
| Product SKU: | 380464 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Edge Iron Base Dining Table |
| Natural Tapered Live Edge Iron |
| Live Edge Iron Base Dining |
| Edge Iron Base Dining |
| Tapered Live Edge Iron Base |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























