
Natural Polished Wood Mirror Glass Lined Top Tray By Homeroots
Expertly Crafted From Naturally Polished Wood And Featuring A Mirror-Glass Lined Top, A Stunning Hexagonal Tray That Can Also Be Used As A Wall Mirror. With A Subtle Mix Of Wood And Mirror Accents, The Looks Great In Spaces Based On The Farmhouse Or Enduring Elegance Design Style.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 19in D x 2in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Hexagon |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896083 |
| Product SKU: | 376029 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirror Glass Lined Tray |
| Mirror Glass Lined Tray |
| Polished Wood Mirror Glass Lined |
| Wood Mirror Glass Lined |
| Natural Polished Wood Mirror Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $108.79
-65%$108.79
$38.08More Images




Natural Polished Wood Mirror Glass Lined Top Tray By Homeroots
Expertly Crafted From Naturally Polished Wood And Featuring A Mirror-Glass Lined Top, A Stunning Hexagonal Tray That Can Also Be Used As A Wall Mirror. With A Subtle Mix Of Wood And Mirror Accents, The Looks Great In Spaces Based On The Farmhouse Or Enduring Elegance Design Style.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 19in D x 2in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Hexagon |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896083 |
| Product SKU: | 376029 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirror Glass Lined Tray |
| Mirror Glass Lined Tray |
| Polished Wood Mirror Glass Lined |
| Wood Mirror Glass Lined |
| Natural Polished Wood Mirror Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Expertly Crafted From Naturally Polished Wood And Featuring A Mirror-Glass Lined Top, A Stunning Hexagonal Tray That Can Also Be Used As A Wall Mirror. With A Subtle Mix Of Wood And Mirror Accents, The Looks Great In Spaces Based On The Farmhouse Or Enduring Elegance Design Style.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15.75in W x 19in D x 2in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural wood |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Hexagon |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896083 |
| Product SKU: | 376029 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Mirror Glass Lined Tray |
| Mirror Glass Lined Tray |
| Polished Wood Mirror Glass Lined |
| Wood Mirror Glass Lined |
| Natural Polished Wood Mirror Glass |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























