
Natural Linen Seat With Light Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Natural Linen Seat w/ Light Brown Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Light Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 20in D x 31.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852454 |
| Product SKU: | 380426 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Light Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Natural Linen Seat |
| Natural Linen Seat Light Brown |
| Seat Light Brown Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $482.10
-65%$482.10
$168.73More Images






Natural Linen Seat With Light Brown Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Natural Linen Seat w/ Light Brown Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Light Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 20in D x 31.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852454 |
| Product SKU: | 380426 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Light Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Natural Linen Seat |
| Natural Linen Seat Light Brown |
| Seat Light Brown Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Natural Linen Seat w/ Light Brown Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Light Brown Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 24in W x 20in D x 31.3in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852454 |
| Product SKU: | 380426 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Light Brown Wooden |
| Brown Wooden Frame Dining Chair |
| Natural Linen Seat |
| Natural Linen Seat Light Brown |
| Seat Light Brown Wooden Frame |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























