
Natural Linen Seat With Blonde Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Natural Linen Seat w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21in W x 23in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852317 |
| Product SKU: | 380440 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Linen Seat Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Linen Seat Blonde Wooden Frame |
| Linen Seat Blonde Wooden |
| Natural Linen Seat Blonde |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $689.64
-65%$689.64
$241.37More Images






Natural Linen Seat With Blonde Wooden Frame Dining Chair By Homeroots
Natural Linen Seat w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21in W x 23in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852317 |
| Product SKU: | 380440 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Linen Seat Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Linen Seat Blonde Wooden Frame |
| Linen Seat Blonde Wooden |
| Natural Linen Seat Blonde |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Natural Linen Seat w/ Blonde Wooden Frame Dining Chair|Natural Linen Seat with Blonde Wooden Frame Dining Chair
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 21in W x 23in D x 30in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852317 |
| Product SKU: | 380440 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Natural Linen Seat Blonde Wooden |
| Blonde Wooden Frame Dining Chair |
| Linen Seat Blonde Wooden Frame |
| Linen Seat Blonde Wooden |
| Natural Linen Seat Blonde |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























