
Natural Blonde Wood With Coastal Inspired Tray By Homeroots
Crafted From Wood And Finished In A Natural Blonde Tone, Is A Stunning, Coastal-Inspired Tray That Can Be Used As A Serving Tray Or To Organize Decorative Objects.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12.7in W x 28in D x 3.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896090 |
| Product SKU: | 376056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Wood Coastal Inspired Tray |
| Natural Blonde Wood Coastal |
| Natural Blonde Wood Coastal Inspired |
| Wood Coastal Inspired Tray |
| Blonde Wood Coastal Inspired |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $112.78
-65%$112.78
$39.47More Images





Natural Blonde Wood With Coastal Inspired Tray By Homeroots
Crafted From Wood And Finished In A Natural Blonde Tone, Is A Stunning, Coastal-Inspired Tray That Can Be Used As A Serving Tray Or To Organize Decorative Objects.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12.7in W x 28in D x 3.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896090 |
| Product SKU: | 376056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Wood Coastal Inspired Tray |
| Natural Blonde Wood Coastal |
| Natural Blonde Wood Coastal Inspired |
| Wood Coastal Inspired Tray |
| Blonde Wood Coastal Inspired |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted From Wood And Finished In A Natural Blonde Tone, Is A Stunning, Coastal-Inspired Tray That Can Be Used As A Serving Tray Or To Organize Decorative Objects.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 12.7in W x 28in D x 3.5in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Natural Blonde |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Rectangular |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896090 |
| Product SKU: | 376056 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Blonde Wood Coastal Inspired Tray |
| Natural Blonde Wood Coastal |
| Natural Blonde Wood Coastal Inspired |
| Wood Coastal Inspired Tray |
| Blonde Wood Coastal Inspired |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























