
Nama Succulent Mix w/Grapto By Gold Leaf Design Group
The new modern that's filled with texture and shape. Contact us for your custom quantity order. Aluminum planter is handcrafted with a textural black powder coat finish. Protect table surface. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 9"H x 10"L x 8.5"W (planter= 6"H x 5.75"D) |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 1 |
| Product Material: | Mixed Media |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 1.7 lb |
| Product SKU: | HY1839-9 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Nama Succulent Mix w/Grapto By Gold Leaf Design Group
The new modern that's filled with texture and shape. Contact us for your custom quantity order. Aluminum planter is handcrafted with a textural black powder coat finish. Protect table surface. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 9"H x 10"L x 8.5"W (planter= 6"H x 5.75"D) |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 1 |
| Product Material: | Mixed Media |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 1.7 lb |
| Product SKU: | HY1839-9 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The new modern that's filled with texture and shape. Contact us for your custom quantity order. Aluminum planter is handcrafted with a textural black powder coat finish. Protect table surface. Indoor only.
Specifications
| Product Dimensions: | 9"H x 10"L x 8.5"W (planter= 6"H x 5.75"D) |
| Product Color: | Black |
| Minimum Quantity: | 1 |
| Product Material: | Mixed Media |
| Product Finish : | Matte |
| Product Weight: | 1.7 lb |
| Product SKU: | HY1839-9 |
| Shipping LTL: | No |
| Brand: | Gold Leaf Design Group |
Additional Information
Care Instruction: To maintain beauty and longevity, liquid chemical cleaners are not recommended. Remove excessive dust with a feather duster, dry cloth, or compressed air.
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























