
Music Car Coin Bank By Homeroots
Charming and eye-catching, the Music Car Coin Bank is a unique handmade metal replica of romantic music cars. It features a miniature keyboard, drums, cymbals, and organ pipes. It also doubles as a coin bank. It is a beautiful and practical gift. 9.5'' x 9.5'' x 5.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 9.5" H x 9.5" W x 5.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401190 |
| Product UPC: | 808230095052 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images








Music Car Coin Bank By Homeroots
Charming and eye-catching, the Music Car Coin Bank is a unique handmade metal replica of romantic music cars. It features a miniature keyboard, drums, cymbals, and organ pipes. It also doubles as a coin bank. It is a beautiful and practical gift. 9.5'' x 9.5'' x 5.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 9.5" H x 9.5" W x 5.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401190 |
| Product UPC: | 808230095052 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Charming and eye-catching, the Music Car Coin Bank is a unique handmade metal replica of romantic music cars. It features a miniature keyboard, drums, cymbals, and organ pipes. It also doubles as a coin bank. It is a beautiful and practical gift. 9.5'' x 9.5'' x 5.5"
Specifications
| Product Dimensions: | 9.5" H x 9.5" W x 5.5" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Material: | Metal |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401190 |
| Product UPC: | 808230095052 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























