
Moose Bay Lodge Wall Art By Homeroots
Vintage and distressed, the Moose bay Lodge Wall Art is so unique that no two are the same. The print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This piece is perfect for a mountain house, lake house, office, living space, or bedroom. 20" x 32" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401601 |
| Product UPC: | 808230099166 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Moose Bay Lodge Wall Art By Homeroots
Vintage and distressed, the Moose bay Lodge Wall Art is so unique that no two are the same. The print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This piece is perfect for a mountain house, lake house, office, living space, or bedroom. 20" x 32" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401601 |
| Product UPC: | 808230099166 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Vintage and distressed, the Moose bay Lodge Wall Art is so unique that no two are the same. The print goes over distressed wood panels that include knots and other imperfections which enhance the vintage look of the wall art. This piece is perfect for a mountain house, lake house, office, living space, or bedroom. 20" x 32" x 2".
Specifications
| Product Dimensions: | 20" H x 32" W x 2" D |
| Product Color: | Blue |
| Product Finish: | Coated |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 401601 |
| Product UPC: | 808230099166 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























