
Modern White Feminine Sculpture By Homeroots
Modern White Feminine Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 13" W x 11" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284058 |
| Product UPC: | 689805022105 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images





Modern White Feminine Sculpture By Homeroots
Modern White Feminine Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 13" W x 11" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284058 |
| Product UPC: | 689805022105 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Modern White Feminine Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 23" H x 13" W x 11" D |
| Product Color: | White |
| Product Material: | Ceramic |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284058 |
| Product UPC: | 689805022105 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























