
Modern White Bedroom Mirror By Homeroots
Modern Retro Mirror Fits Well As An Accent Mirror Class Style Design Creates The Impression Of More Space In Your Bedroom. Trending Mirror Design - Veneer, Mirror***W51" x D1" x H24"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 51" W x 1" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284434 |
| Product UPC: | 689805022792 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $323.60
-65%$323.60
$113.26More Images

Modern White Bedroom Mirror By Homeroots
Modern Retro Mirror Fits Well As An Accent Mirror Class Style Design Creates The Impression Of More Space In Your Bedroom. Trending Mirror Design - Veneer, Mirror***W51" x D1" x H24"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 51" W x 1" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284434 |
| Product UPC: | 689805022792 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Modern Retro Mirror Fits Well As An Accent Mirror Class Style Design Creates The Impression Of More Space In Your Bedroom. Trending Mirror Design - Veneer, Mirror***W51" x D1" x H24"
Specifications
| Product Dimensions: | 24" H x 51" W x 1" D |
| Product Color: | White |
| Product Finish: | White |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284434 |
| Product UPC: | 689805022792 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























