
Modern Stainless Steel Serving Tray By Homeroots
Accessorize your home with this Modern Stainless Steel Serving Tray. It's glazed-like mirror steel finish is perfectly paired with cylindrical steel bar handles to enahnce its appearance making it ultra vogue. Add a touch of class on anything that you serve with this tray. 2 x 17.5 x 15
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 17.5in W x 15in D x 2in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867472 |
| Product SKU: | 388899 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Steel Serving Tray |
| Modern Stainless Steel Serving |
| Stainless Steel Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images



Modern Stainless Steel Serving Tray By Homeroots
Accessorize your home with this Modern Stainless Steel Serving Tray. It's glazed-like mirror steel finish is perfectly paired with cylindrical steel bar handles to enahnce its appearance making it ultra vogue. Add a touch of class on anything that you serve with this tray. 2 x 17.5 x 15
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 17.5in W x 15in D x 2in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867472 |
| Product SKU: | 388899 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Steel Serving Tray |
| Modern Stainless Steel Serving |
| Stainless Steel Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Accessorize your home with this Modern Stainless Steel Serving Tray. It's glazed-like mirror steel finish is perfectly paired with cylindrical steel bar handles to enahnce its appearance making it ultra vogue. Add a touch of class on anything that you serve with this tray. 2 x 17.5 x 15
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 17.5in W x 15in D x 2in H |
| Product Material: | Stainless Steel |
| Finish: | Hors D'oeuvres |
| Product Color: | Silver |
| Primary Material: | Stainless steel |
| Shape: | Rectangular |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822867472 |
| Product SKU: | 388899 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Stainless Steel Serving Tray |
| Stainless Steel Serving Tray |
| Steel Serving Tray |
| Modern Stainless Steel Serving |
| Stainless Steel Serving |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























