
Modern Silver Tone Mirror with Sleek Wood Trim By Homeroots
Visually stunning and elegant, the mirror adds the finishing touch to your bedroom decor look and cozy appeal. Clean, modern It along with a sleek silver color trim will transform your bedroom into a haven of serenity and style. Enhance the graceful charm of your living space with the mirror a perfect solution in your quest to create a showcase of style and comfortable living in your home.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 42" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383982 |
| Product UPC: | 4512822756813 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $157.79
-65%$157.79
$55.23More Images


Modern Silver Tone Mirror with Sleek Wood Trim By Homeroots
Visually stunning and elegant, the mirror adds the finishing touch to your bedroom decor look and cozy appeal. Clean, modern It along with a sleek silver color trim will transform your bedroom into a haven of serenity and style. Enhance the graceful charm of your living space with the mirror a perfect solution in your quest to create a showcase of style and comfortable living in your home.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 42" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383982 |
| Product UPC: | 4512822756813 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Visually stunning and elegant, the mirror adds the finishing touch to your bedroom decor look and cozy appeal. Clean, modern It along with a sleek silver color trim will transform your bedroom into a haven of serenity and style. Enhance the graceful charm of your living space with the mirror a perfect solution in your quest to create a showcase of style and comfortable living in your home.
Specifications
| Product Dimensions: | 36" H x 42" W x 1" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Contemporary |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 383982 |
| Product UPC: | 4512822756813 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























