
Modern Silver Horse Head Sculpture By Homeroots
Modern Silver Horse Head Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 11" H x 22" W x 25" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284045 |
| Product UPC: | 689805022464 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images




Modern Silver Horse Head Sculpture By Homeroots
Modern Silver Horse Head Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 11" H x 22" W x 25" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284045 |
| Product UPC: | 689805022464 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Modern Silver Horse Head Sculpture
Specifications
| Product Dimensions: | 11" H x 22" W x 25" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Traditional |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 284045 |
| Product UPC: | 689805022464 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























