
Modern Grey Queen Bedroom Set By Homeroots
Set Includes: Bed, 2 Nightstands, Dresser and Mirror; Grey Matte Finish; LED Lights in Headboard; Soft-Closing Drawers; Made In Italy; - Veneer, MDF, Glass, Metal
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 51 H x 65 W x 83 D |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 282579 |
| Product UPC: | 689805033071 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Grey Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom Set |
| Modern Grey Queen Bedroom |
| Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $3,927.08
-65%$3,927.08
$1,374.48More Images




Modern Grey Queen Bedroom Set By Homeroots
Set Includes: Bed, 2 Nightstands, Dresser and Mirror; Grey Matte Finish; LED Lights in Headboard; Soft-Closing Drawers; Made In Italy; - Veneer, MDF, Glass, Metal
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 51 H x 65 W x 83 D |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 282579 |
| Product UPC: | 689805033071 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Grey Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom Set |
| Modern Grey Queen Bedroom |
| Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Set Includes: Bed, 2 Nightstands, Dresser and Mirror; Grey Matte Finish; LED Lights in Headboard; Soft-Closing Drawers; Made In Italy; - Veneer, MDF, Glass, Metal
Specifications
| Product Category: | Beds |
| Product Dimensions: | 51 H x 65 W x 83 D |
| Product Material: | Wood, Manufactured |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 282579 |
| Product UPC: | 689805033071 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Modern Grey Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom Set |
| Modern Grey Queen Bedroom |
| Queen Bedroom Set |
| Grey Queen Bedroom |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























