
Modern Dark Walnut Bedroom Nightstand By Homeroots
Add the essential finishing touch to your bedroom with this Modern Dark Walnut Bedroom Nightstand. The quality-grade rich, dark walnut particle board is a great sturdy material to hold all your things close to you in bed. The one cabinet and one drawer give you the option of more storage within your bedroom, helping you get rid of any visible clutter around your home! 24.8" x 15.75" x 13.78"
Specifications
| Product Dimensions: | 24.8" H x 15.75" W x 13.78" D |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Product Material: | Particle board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 477923 |
| Product UPC: | 606114644873 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $99.28
-65%$99.28
$34.75More Images











Modern Dark Walnut Bedroom Nightstand By Homeroots
Add the essential finishing touch to your bedroom with this Modern Dark Walnut Bedroom Nightstand. The quality-grade rich, dark walnut particle board is a great sturdy material to hold all your things close to you in bed. The one cabinet and one drawer give you the option of more storage within your bedroom, helping you get rid of any visible clutter around your home! 24.8" x 15.75" x 13.78"
Specifications
| Product Dimensions: | 24.8" H x 15.75" W x 13.78" D |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Product Material: | Particle board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 477923 |
| Product UPC: | 606114644873 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Add the essential finishing touch to your bedroom with this Modern Dark Walnut Bedroom Nightstand. The quality-grade rich, dark walnut particle board is a great sturdy material to hold all your things close to you in bed. The one cabinet and one drawer give you the option of more storage within your bedroom, helping you get rid of any visible clutter around your home! 24.8" x 15.75" x 13.78"
Specifications
| Product Dimensions: | 24.8" H x 15.75" W x 13.78" D |
| Product Color: | Dark Walnut |
| Product Material: | Particle board |
| Product Style: | Modern & Contemporany |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 477923 |
| Product UPC: | 606114644873 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























