
Modern Dark Aged Oak Mirror By Homeroots
This mirror features a lovely dark oil stained solid aged Oak frame with wood grains, giving it that striking look. It has a dimension of W - 39" x H - 35" and requires no assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 283077 |
| Product UPC: | 689805023607 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $351.95
-65%$351.95
$123.18More Images


Modern Dark Aged Oak Mirror By Homeroots
This mirror features a lovely dark oil stained solid aged Oak frame with wood grains, giving it that striking look. It has a dimension of W - 39" x H - 35" and requires no assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 283077 |
| Product UPC: | 689805023607 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This mirror features a lovely dark oil stained solid aged Oak frame with wood grains, giving it that striking look. It has a dimension of W - 39" x H - 35" and requires no assembly.
Specifications
| Product Dimensions: | 35" H x 39" W x 1" D |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Brown |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Bohemian |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | YES |
| Product SKU: | 283077 |
| Product UPC: | 689805023607 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























