
Modern Curved Corner Wall Mirror By Homeroots
Versatile by nature, this Modern Curved Corner Wall Mirror will be a great addition to your bathroom, living room, bedroom, or entrance foyer. The large frameless rectangle shape will open up the room as it reflects the light beautifully from every angle. 35.4" x 23.6" x .8".
Specifications
| Product Dimensions: | 35.4" H x 23.6" W x 0.8" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirror |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 438327 |
| Product UPC: | 606114258667 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $105.13
-65%$105.13
$36.80More Images




Modern Curved Corner Wall Mirror By Homeroots
Versatile by nature, this Modern Curved Corner Wall Mirror will be a great addition to your bathroom, living room, bedroom, or entrance foyer. The large frameless rectangle shape will open up the room as it reflects the light beautifully from every angle. 35.4" x 23.6" x .8".
Specifications
| Product Dimensions: | 35.4" H x 23.6" W x 0.8" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirror |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 438327 |
| Product UPC: | 606114258667 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Versatile by nature, this Modern Curved Corner Wall Mirror will be a great addition to your bathroom, living room, bedroom, or entrance foyer. The large frameless rectangle shape will open up the room as it reflects the light beautifully from every angle. 35.4" x 23.6" x .8".
Specifications
| Product Dimensions: | 35.4" H x 23.6" W x 0.8" D |
| Product Color: | Mirror |
| Product Finish: | Mirror |
| Product Material: | Glass |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 438327 |
| Product UPC: | 606114258667 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























