
Modern Clear Acrylic Copper Tray Table By Homeroots
Entertaining your guests become easier with this Modern Clear Acrylic Copper Tray Table. Our table is elegantly fashioned to blend with any existing home setting. It features a removable clear acrylic tray top and X style metal legs that can easily fit into a limited space. Definitely, this magnificent table will add modern style, convenience and functionality to your space.22" X 16" X 25"
Specifications
| Product Category: | TV Tray Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 16in D x 25in H |
| Product Material: | Acrylic |
| Base Material: | Metal |
| Product Color: | Clear Acrylic & Copper |
| Folding: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286456 |
| Product UPC: | 689211805392 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Acrylic Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray Table |
| Modern Clear Acrylic Copper Tray |
| Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $139.19
-65%$139.19
$48.72Modern Clear Acrylic Copper Tray Table By Homeroots
Entertaining your guests become easier with this Modern Clear Acrylic Copper Tray Table. Our table is elegantly fashioned to blend with any existing home setting. It features a removable clear acrylic tray top and X style metal legs that can easily fit into a limited space. Definitely, this magnificent table will add modern style, convenience and functionality to your space.22" X 16" X 25"
Specifications
| Product Category: | TV Tray Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 16in D x 25in H |
| Product Material: | Acrylic |
| Base Material: | Metal |
| Product Color: | Clear Acrylic & Copper |
| Folding: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286456 |
| Product UPC: | 689211805392 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Acrylic Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray Table |
| Modern Clear Acrylic Copper Tray |
| Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Entertaining your guests become easier with this Modern Clear Acrylic Copper Tray Table. Our table is elegantly fashioned to blend with any existing home setting. It features a removable clear acrylic tray top and X style metal legs that can easily fit into a limited space. Definitely, this magnificent table will add modern style, convenience and functionality to your space.22" X 16" X 25"
Specifications
| Product Category: | TV Tray Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 16in D x 25in H |
| Product Material: | Acrylic |
| Base Material: | Metal |
| Product Color: | Clear Acrylic & Copper |
| Folding: | Yes |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 286456 |
| Product UPC: | 689211805392 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Acrylic Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray Table |
| Modern Clear Acrylic Copper Tray |
| Copper Tray Table |
| Clear Acrylic Copper Tray |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























