
Midway Aviator Side Table By Homeroots
Crafted from polished and riveting aluminum, this bold Chairside Chest provides two drawers for substantial storage. It shimmers for sure… a brightest spot that absolutely will not be ignored.
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 20" W x 15.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Metalworks |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389718 |
| Product UPC: | 4512822876337 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Midway Aviator Side Table By Homeroots
Crafted from polished and riveting aluminum, this bold Chairside Chest provides two drawers for substantial storage. It shimmers for sure… a brightest spot that absolutely will not be ignored.
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 20" W x 15.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Metalworks |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389718 |
| Product UPC: | 4512822876337 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Crafted from polished and riveting aluminum, this bold Chairside Chest provides two drawers for substantial storage. It shimmers for sure… a brightest spot that absolutely will not be ignored.
Specifications
| Product Dimensions: | 19.5" H x 20" W x 15.5" D |
| Product Color: | Silver |
| Product Finish: | Metalworks |
| Product Material: | Aluminum |
| Product Style: | Modern |
| Product Shipping: | Parcel |
| Product Assembly: | NO |
| Product SKU: | 389718 |
| Product UPC: | 4512822876337 |
| Brand: | Homeroots |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























