
Metal Store Display Table With Wooden Top By Kalalou
This metal store display table with a wooden top is perfect for displaying your goods or drafting your next project. With two layers to work with plus hanging space, this may be the only display table you need. Try one in the center of the room.
Specifications
| Product Dimension: | 78.5" L x 34" W x 75" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product SKU: | CHW1518 |
| Product UPC: | 8416281102120 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wire grid on top of rack. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,049.95
-65%$1,049.95
$367.48More Images



Metal Store Display Table With Wooden Top By Kalalou
This metal store display table with a wooden top is perfect for displaying your goods or drafting your next project. With two layers to work with plus hanging space, this may be the only display table you need. Try one in the center of the room.
Specifications
| Product Dimension: | 78.5" L x 34" W x 75" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product SKU: | CHW1518 |
| Product UPC: | 8416281102120 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wire grid on top of rack. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This metal store display table with a wooden top is perfect for displaying your goods or drafting your next project. With two layers to work with plus hanging space, this may be the only display table you need. Try one in the center of the room.
Specifications
| Product Dimension: | 78.5" L x 34" W x 75" H |
| Product Color: | Multi |
| Product Material: | Iron/Wood |
| Product Finish: | Matte/Stained |
| Product SKU: | CHW1518 |
| Product UPC: | 8416281102120 |
| Shipping Freight: | Yes |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Wire grid on top of rack. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























