
Metal Heart Bowls Set Of 2 By Kalalou
Silver heart-shaped plates with flower carvings make a sweet anniversary or birthday gift. Keep one for yourself and gift one to your bestie. The smaller is 6"WX 1"H, and the larger is: 7"WX 1"H, with three ball feet.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 7" x 1"t Small: 6" x 6" x 1"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Silver |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMAN1343K |
| Product UPC: | 8416281101131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 3 Ball Feet. |
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images

Metal Heart Bowls Set Of 2 By Kalalou
Silver heart-shaped plates with flower carvings make a sweet anniversary or birthday gift. Keep one for yourself and gift one to your bestie. The smaller is 6"WX 1"H, and the larger is: 7"WX 1"H, with three ball feet.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 7" x 1"t Small: 6" x 6" x 1"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Silver |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMAN1343K |
| Product UPC: | 8416281101131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 3 Ball Feet. |
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Silver heart-shaped plates with flower carvings make a sweet anniversary or birthday gift. Keep one for yourself and gift one to your bestie. The smaller is 6"WX 1"H, and the larger is: 7"WX 1"H, with three ball feet.
Specifications
| Product Dimension: | Large: 7" x 7" x 1"t Small: 6" x 6" x 1"t |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Antique Silver |
| Product Color: | Gray |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | NMAN1343K |
| Product UPC: | 8416281101131 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 3 Ball Feet. |
| Set Includes 2 Pieces. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























