
Metal Candle Towers Set Of 3 By Kalalou
Unique shapes make these candlesticks stand out in the crowd. This set of three metal candle towers is ready for action. Stage them on risers together or separate them throughout the room.
Specifications
| Product Dimension: | 23" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1259 |
| Product UPC: | 8416281102548 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $177.95
-65%$177.95
$62.28More Images


Metal Candle Towers Set Of 3 By Kalalou
Unique shapes make these candlesticks stand out in the crowd. This set of three metal candle towers is ready for action. Stage them on risers together or separate them throughout the room.
Specifications
| Product Dimension: | 23" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1259 |
| Product UPC: | 8416281102548 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Unique shapes make these candlesticks stand out in the crowd. This set of three metal candle towers is ready for action. Stage them on risers together or separate them throughout the room.
Specifications
| Product Dimension: | 23" H |
| Product Material: | Metal |
| Product Finish: | Distressed |
| Product Color: | Multi |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CMNQ1259 |
| Product UPC: | 8416281102548 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Set Includes 3 Pieces. One Each Size. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























