
Metal And Wood Shelf By Kalalou
Two triangles end to end make up this metal and wood shelf. This shelf with towel bar is perfect for that tiny bath where nothing fits. Manly or minimalist spaces can both benefit from this helpful shelf.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 29" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1516 |
| Product UPC: | 8416281102100 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hooks. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $77.95
-65%$77.95
$27.28More Images

Metal And Wood Shelf By Kalalou
Two triangles end to end make up this metal and wood shelf. This shelf with towel bar is perfect for that tiny bath where nothing fits. Manly or minimalist spaces can both benefit from this helpful shelf.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 29" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1516 |
| Product UPC: | 8416281102100 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hooks. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Two triangles end to end make up this metal and wood shelf. This shelf with towel bar is perfect for that tiny bath where nothing fits. Manly or minimalist spaces can both benefit from this helpful shelf.
Specifications
| Product Dimension: | 17" L x 17" W x 29" H |
| Product Material: | Metal/Wood |
| Product Finish: | Matte |
| Product Color: | Black |
| Shipping Freight: | No |
| Product SKU: | CHW1516 |
| Product UPC: | 8416281102100 |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| 2 Keyhole Hooks. |
| Care Instructions - Wipe Clean With A Lint Free, Dry Cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























