
Medium Brown Wooden Square Top End Table with Multi-Shelf By Homeroots
A stunning side table with a multi-level shelf design that offers plenty of display space. Medium Brown Wooden Square Top End Table with Multi-Shelf
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 21.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380654 |
| Product UPC: | 4512822851105 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Square End Table |
| Square End Table Multi Shelf |
| Wooden Square End Table Multi |
| Wooden Square End Table |
| Medium Brown Wooden Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $689.64
-65%$689.64
$241.37More Images





Medium Brown Wooden Square Top End Table with Multi-Shelf By Homeroots
A stunning side table with a multi-level shelf design that offers plenty of display space. Medium Brown Wooden Square Top End Table with Multi-Shelf
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 21.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380654 |
| Product UPC: | 4512822851105 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Square End Table |
| Square End Table Multi Shelf |
| Wooden Square End Table Multi |
| Wooden Square End Table |
| Medium Brown Wooden Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
A stunning side table with a multi-level shelf design that offers plenty of display space. Medium Brown Wooden Square Top End Table with Multi-Shelf
Specifications
| Product Category: | End Tables |
| Product Dimensions: | 22in W x 22in D x 21.9in H |
| Product Material: | Wood |
| Base Material: | Solid Wood |
| Top Material: | Solid Wood |
| Product Color: | Brown |
| Top Color: | Brown |
| Top Shape: | Square |
| Folding: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product SKU: | 380654 |
| Product UPC: | 4512822851105 |
| Shipping Type: | LTL |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Brown Wooden Square End Table |
| Square End Table Multi Shelf |
| Wooden Square End Table Multi |
| Wooden Square End Table |
| Medium Brown Wooden Square |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























