
Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base By Homeroots
Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base By Homeroots
This is a gorgeous desk made from durable Acacia wood that is supported by an iron base.|Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 26 W x 60 D |
| Product Color: | Medium Brown, Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Woodlands |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380230 |
| Product UPC: | 4512822853505 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Office Desk |
| Acacia Wood Finish Office Desk |
| Wood Finish Office Desk Black |
| Office Desk Black Matte Butterfly |
| Wood Finish Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,271.68
-65%$1,271.68
$445.09More Images




Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base By Homeroots
This is a gorgeous desk made from durable Acacia wood that is supported by an iron base.|Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 26 W x 60 D |
| Product Color: | Medium Brown, Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Woodlands |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380230 |
| Product UPC: | 4512822853505 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Office Desk |
| Acacia Wood Finish Office Desk |
| Wood Finish Office Desk Black |
| Office Desk Black Matte Butterfly |
| Wood Finish Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a gorgeous desk made from durable Acacia wood that is supported by an iron base.|Medium Brown Live Edge Acacia Wood Finish Office Desk With Black Matte Butterfly Wing Shaped Base
Specifications
| Product Category: | Desks |
| Product Dimensions: | 30 H x 26 W x 60 D |
| Product Color: | Medium Brown, Black |
| Product Material: | Wood |
| Product Style: | Woodlands |
| Product Assembly: | N |
| Product Shipping: | LTL |
| Product SKU: | 380230 |
| Product UPC: | 4512822853505 |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Wood Finish Office Desk |
| Acacia Wood Finish Office Desk |
| Wood Finish Office Desk Black |
| Office Desk Black Matte Butterfly |
| Wood Finish Office |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























