
Matte Black Metal With Two Handle Both Sides And Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
Our modern tray is made of mirror and metal with a modern design that evokes thoughtful admiration. Crafted with an oval shape with handles at both ends to serve as handles. This tray will add beautiful variation and style to your service and also earn you the commendation of your guests and family.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896328 |
| Product SKU: | 376055 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Handle Sides |
| Handle Sides Mirrored Glass Tray |
| Matte Black Metal Handle |
| Black Metal Handle Sides Mirrored |
| Matte Black Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $71.84
-65%$71.84
$25.14Matte Black Metal With Two Handle Both Sides And Mirrored Glass Bottom Tray By Homeroots
Our modern tray is made of mirror and metal with a modern design that evokes thoughtful admiration. Crafted with an oval shape with handles at both ends to serve as handles. This tray will add beautiful variation and style to your service and also earn you the commendation of your guests and family.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896328 |
| Product SKU: | 376055 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Handle Sides |
| Handle Sides Mirrored Glass Tray |
| Matte Black Metal Handle |
| Black Metal Handle Sides Mirrored |
| Matte Black Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Our modern tray is made of mirror and metal with a modern design that evokes thoughtful admiration. Crafted with an oval shape with handles at both ends to serve as handles. This tray will add beautiful variation and style to your service and also earn you the commendation of your guests and family.
Specifications
| Product Category: | Trays |
| Product Dimensions: | 15in W x 20in D x 3in H |
| Product Material: | Metal |
| Product Color: | Black |
| Primary Material: | Cedar Wood |
| Shape: | Round |
| Dishwasher Safe: | No |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822896328 |
| Product SKU: | 376055 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Matte Black Metal Handle Sides |
| Handle Sides Mirrored Glass Tray |
| Matte Black Metal Handle |
| Black Metal Handle Sides Mirrored |
| Matte Black Metal |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























