
Mango Wood Grid Panel On An Iron Stand By Kalalou
What will you do with this mango wood grid? Weave your favorites or hang ornaments in winter. This 28" by 32.5” wooden grid on iron feet is a versatile decor piece
Specifications
| Product Dimension: | 28" L x 5" W x 32.5" H |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Wood/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Product SKU: | NRAC1317 |
| Product UPC: | 841628199352 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Mango wood. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
More Images


Mango Wood Grid Panel On An Iron Stand By Kalalou
What will you do with this mango wood grid? Weave your favorites or hang ornaments in winter. This 28" by 32.5” wooden grid on iron feet is a versatile decor piece
Specifications
| Product Dimension: | 28" L x 5" W x 32.5" H |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Wood/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Product SKU: | NRAC1317 |
| Product UPC: | 841628199352 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Mango wood. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
What will you do with this mango wood grid? Weave your favorites or hang ornaments in winter. This 28" by 32.5” wooden grid on iron feet is a versatile decor piece
Specifications
| Product Dimension: | 28" L x 5" W x 32.5" H |
| Product Color: | Tan |
| Product Material: | Wood/Iron |
| Product Finish: | Natural |
| Product SKU: | NRAC1317 |
| Product UPC: | 841628199352 |
| Shipping Freight: | No |
| Brand: | Kalalou |
Additional Information
| Mango wood. |
| Care Instructions - Wipe clean with a lint free, dry cloth. |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























