
Mango Wood Console Table With Teak Finish By Kalalou
Mango Wood Console Table With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 16" W x 30" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1029 |
| Product UPC: | 841628199451 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $947.95
-65%$947.95
$331.78More Images


Mango Wood Console Table With Teak Finish By Kalalou
Mango Wood Console Table With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 16" W x 30" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1029 |
| Product UPC: | 841628199451 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mango Wood Console Table With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 16" W x 30" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1029 |
| Product UPC: | 841628199451 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























