
Mango Wood Bookshelf With Teak Finish By Kalalou
Mango Wood Bookshelf With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 8" W x 66.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1026 |
| Product UPC: | 841628199437 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $1,549.95
-65%$1,549.95
$542.48More Images


Mango Wood Bookshelf With Teak Finish By Kalalou
Mango Wood Bookshelf With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 8" W x 66.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1026 |
| Product UPC: | 841628199437 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Mango Wood Bookshelf With Teak Finish By Kalalou
Specifications
| Product Dimension: | 48" L x 8" W x 66.5" H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Product Finish: | Stained |
| Shipping Freight: | Yes |
| Product SKU: | NRAH1026 |
| Product UPC: | 841628199437 |
| Brand: | Kalalou |
| Care Instruction: | Wipe with lint free cloth |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























