
Maddison Contemporary Style Bench , Tobacco Oak By Benzara
Warm Up Your Living Room With This Contemporary Style Rustic Inspired Wood Metal Bench. This Matching Bench With Oak-Inspired Surfaces Creates A Charming Country Atmosphere And Offers An Alternative Seating Arrangement For Your Friends And Family.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 59 W x 15 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Tobacco Oak |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123721 |
| Product UPC: | 842822150712 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contemporary Style |
| Two-Tone Design |
| Natural and Smooth Edges |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $891.62
-65%$891.62
$312.07More Images





Maddison Contemporary Style Bench , Tobacco Oak By Benzara
Warm Up Your Living Room With This Contemporary Style Rustic Inspired Wood Metal Bench. This Matching Bench With Oak-Inspired Surfaces Creates A Charming Country Atmosphere And Offers An Alternative Seating Arrangement For Your Friends And Family.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 59 W x 15 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Tobacco Oak |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123721 |
| Product UPC: | 842822150712 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contemporary Style |
| Two-Tone Design |
| Natural and Smooth Edges |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Warm Up Your Living Room With This Contemporary Style Rustic Inspired Wood Metal Bench. This Matching Bench With Oak-Inspired Surfaces Creates A Charming Country Atmosphere And Offers An Alternative Seating Arrangement For Your Friends And Family.
Specifications
| Product Dimensions: | 18 H x 59 W x 15 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Tobacco Oak |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123721 |
| Product UPC: | 842822150712 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| Contemporary Style |
| Two-Tone Design |
| Natural and Smooth Edges |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























