
Lyss Contemporary Ladder Shelf In Cherry Finish By Benzara
This Five-Tier Ladder Shelf In An Alluring Cherry Finish Is Perfect In Any Corner Of Your Home. Display Books, Figurines, Or Anything Of Value To You And Your Family For Everyone To See.
Specifications
| Product Dimensions: | 63.25 H x 29.5 W x 19.5 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123273 |
| Product UPC: | 842822151542 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 5-Tier Ladder Shelf |
| Perfect to exhibit vases,books,etc |
| Dimensions : 29 1/2"W X 19 1/2"D X 63 1/4"H |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $324.22
-65%$324.22
$113.48Lyss Contemporary Ladder Shelf In Cherry Finish By Benzara
This Five-Tier Ladder Shelf In An Alluring Cherry Finish Is Perfect In Any Corner Of Your Home. Display Books, Figurines, Or Anything Of Value To You And Your Family For Everyone To See.
Specifications
| Product Dimensions: | 63.25 H x 29.5 W x 19.5 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123273 |
| Product UPC: | 842822151542 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 5-Tier Ladder Shelf |
| Perfect to exhibit vases,books,etc |
| Dimensions : 29 1/2"W X 19 1/2"D X 63 1/4"H |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Five-Tier Ladder Shelf In An Alluring Cherry Finish Is Perfect In Any Corner Of Your Home. Display Books, Figurines, Or Anything Of Value To You And Your Family For Everyone To See.
Specifications
| Product Dimensions: | 63.25 H x 29.5 W x 19.5 L |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Cherry |
| Product Assembly: | No |
| Product SKU: | BM123273 |
| Product UPC: | 842822151542 |
| Brand: | Benzara |
| Ship Type: | Small Package |
Features and Benefits
| 5-Tier Ladder Shelf |
| Perfect to exhibit vases,books,etc |
| Dimensions : 29 1/2"W X 19 1/2"D X 63 1/4"H |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























