
Linen Seat With Black Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Linen Seat w/ Black Wooden Base Dining Chair|Linen Seat with Black Wooden Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852188 |
| Product SKU: | 380453 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Black Wooden Base |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Linen Seat Black Wooden |
| Seat Black Wooden Base Dining |
| Linen Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $482.10
-65%$482.10
$168.73More Images








Linen Seat With Black Wooden Base Dining Chair By Homeroots
Linen Seat w/ Black Wooden Base Dining Chair|Linen Seat with Black Wooden Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852188 |
| Product SKU: | 380453 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Black Wooden Base |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Linen Seat Black Wooden |
| Seat Black Wooden Base Dining |
| Linen Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Linen Seat w/ Black Wooden Base Dining Chair|Linen Seat with Black Wooden Base Dining Chair. Will Surelly give you a good new design on your house.
Specifications
| Product Category: | Dining Chairs |
| Product Dimensions: | 22.5in W x 20in D x 31in H |
| Product Material: | Wood |
| Product Color: | Brown |
| Assembly Required: | No |
| Product UPC: | 4512822852188 |
| Product SKU: | 380453 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Linen Seat Black Wooden Base |
| Black Wooden Base Dining Chair |
| Linen Seat Black Wooden |
| Seat Black Wooden Base Dining |
| Linen Seat Black |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























