
Lilac and White Butterfly Design Desk Vanity Dressing Table By Homeroots
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Vanity Tables |
| Product Dimensions: | 32in W x 16in D x 30in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285579 |
| Product UPC: | 614486168729 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Design Desk Vanity Dressing Table |
| Lilac White Butterfly Design Desk |
| Butterfly Design Desk Vanity Dressing |
| Desk Vanity Dressing Table |
| White Butterfly Design Desk Vanity |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Original: $490.76
-65%$490.76
$171.77More Images


Lilac and White Butterfly Design Desk Vanity Dressing Table By Homeroots
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Vanity Tables |
| Product Dimensions: | 32in W x 16in D x 30in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285579 |
| Product UPC: | 614486168729 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Design Desk Vanity Dressing Table |
| Lilac White Butterfly Design Desk |
| Butterfly Design Desk Vanity Dressing |
| Desk Vanity Dressing Table |
| White Butterfly Design Desk Vanity |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This Canopy bed will create a wonderland in your princess's room. Features: metal butterfly design in a warm purple and white finish. A crown on top of the frame adds the charm and beauty into this enchanting bed.
Specifications
| Product Category: | Vanity Tables |
| Product Dimensions: | 32in W x 16in D x 30in H |
| Product Material: | Metal, Other |
| Product Color: | White & Light Purple |
| Finish: | White & Light Purple |
| Assembly Required: | Yes |
| Product SKU: | 285579 |
| Product UPC: | 614486168729 |
| Shipping Type: | Parcel |
| Brand: | Homeroots |
Additional Information
| Design Desk Vanity Dressing Table |
| Lilac White Butterfly Design Desk |
| Butterfly Design Desk Vanity Dressing |
| Desk Vanity Dressing Table |
| White Butterfly Design Desk Vanity |
Returns & Exchanges
Non-returnable.
Damaged items will be replaced.
See full return policy
























